Shopping Cart

Telefon: 888 524 400 | 732 524 400

E-mail: biuro@perfectbeautyeducator.pl

MANICURE JAPOŃSKI - REGENERACJA PŁYTKI PAZNOKCIA

 

MANICURE JAPOŃSKI – REGENERACJA PŁYTKI PAZNOKCIA

Manicure japoński opiera się na zastosowaniu odżywczych składników takich jak wit.  A , E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego, które nadają płytce niepowtarzalny blask perły.

Jest on szczególnie polecany osobom z kruchą, łamliwa, rozdwajająca się płytką paznokciową, jak również wszystkim tym, którzy pragną mieć zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

Manicure Japoński1
Manicure Japoński2

Zabiegowi mogą poddawać się również osoby po chemioterapii, ponieważ zabieg silnie regeneruje i odżywia paznokcie zamykając ich łuski co pozwala je wzmocnić, zregenerować, przywraca im blask i piękny wygląd.

Przebieg pielęgnacji:

Zabieg zaczynamy od przygotowania płytki paznokcia – usunięcie skórek, opiłowanie i bardzo delikatne zmatowienie płytki, aby nakładane składniki miały szansę wniknąć głębiej. Gdy paznokcie są już przygotowane do zabiegu, wcieramy pastę w płytkę. Ruchem wcierania poprawiamy ukrwienie paznokcia, nabłyszczamy płytkę i dostarczamy składników odżywczych (m. in. krzemionka z morza japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna, kolagen, wapń, witaminy A, C, F, pantenol.). Kolejnym krokiem jest wtarcie pudru, który zabezpiecza składniki z pasty przed czynnikami zewnętrznymi. 

Jak często powtarzać?

Po wykonaniu pierwszego zabiegu nasze paznokcie będą odżywione i piękne przez około dwa tygodnie. Blask i zdrowy wygląd paznokci będzie z czasem znikał i to będzie sygnał, że już pora na kolejny MANICURE JAPOŃSKI. W przypadku słabych i zniszczonych paznokci, zalecana jest seria 4-5 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Po takiej pielęgnacji, paznokci nie należy malować, żeby nie zniszczyć efektu i na tak na wypolerowanej oraz natłuszczonej płytce lakier nie będzie się długo trzymał…

Efekt „uzdrowienia” paznokci jest widoczny już po pierwszym zabiegu, natomiast na odnowienie i wzmocnienie całej płytki paznokciowej polecana jest seria zabiegów.

Wskazania:

  • słaba i łamliwa płytka paznokcia
  • rozdwajające się paznokcie
  • pragnienie posiadania idealnych, błyszczących paznokci

Przeciwwskazania:

  • grzybice
  • stany zapalne
  • niezagojone rany
  • brodawki

Pielęgnacja:

Dodatkowo polecamy kremy do dłoni i stóp marki PODOPHARM do domowej pielęgancji, która jest niezwykle ważna, aby utrzymać skórę w dobrej kondycji. Dodatkowo marka posiada także specjalistyczne kremy oraz maści przeznaczone do walki z onycholizą, grzybicą oraz innymi defektami paznokci. Produkty te przyśpieszają regeneracje skóry i gojene ran. Jest to Polska marka polecana dla diabetyków i kobiet w ciąży!

Częstotliwość:

Dla najlepszego efektu zabieg manicure japoński powinno się powtarzać co około 2 tygodnie.

Cena:

Aktualny cennik SPRAWDŹ

Przy wykonywaniu zabiegu dbamy o najwyższy poziom sterylności oraz zachowujemy zasady dezynfekcji. Używamy jednorazowych narzędzi, natomiast narzędzia wielorazowego użytku są sterylizowane w autoklawie. Klient może czuć się u nas bezpiecznie.

Darmowa dostawa

Już od 300 zł

Ekspresowa Dostawa!

Wysyłka realizowana jeszcze tego samego dnia.

Wsparcie Ekspertów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

100% Bezpieczne zakupy!

Tpay / PayPal / MasterCard / Visa