Shopping Cart

Telefon: 888 524 400 | 732 524 400

E-mail: biuro@perfectbeautyeducator.pl

ZABIEG NAPRAWCZY IBX SYSTEM

 

ZABIEG NAPRAWCZY IBX SYSTEM

To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie pochodzenia Amerykańskiego. Chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!

Zastosowanie niezwykłych preparatów pozwala wzmocnić paznokcie. W przeciwieństwie do innych produktów, preparat przenika do wnętrza płytki paznokcia i zapewnia mu ochronę od wewnątrz. Może być stosowany w salonie, jako zabieg dodatkowy przed każdą stylizacją – chroni wówczas płytkę paznokcia. Dzięki temu nasze paznokcie po zdjęciu stylizacji będą mocne i będą zdrowo rosły.

Ibx 2
Ibx 1
 
 
 
 

IBX System – bezpieczny i z naturalnymi składnikami

Produkt jest całkowicie bezpieczny, pozbawiony szkodliwych składników konserwujących czy formaldehydów. Bazą są naturalne oleje z avokado i jojoby oraz monomery.

IBX System to preparat naprawczy, dlatego też efektami jego stosowania można cieszyć się przez długi czas.

System IBX składa się z dwóch preparatów:

Pierwszy z nich IBX ma za zadanie wzmocnić i odbudować paznokcie. Po jego zastosowaniu rosną one mocniejsze, nie kruszą się i nie rozdwajają. Są dłuższe, gładsze, mają naturalny kolor i zdrowy połysk.

Drugi preparat o nazwie IBX Repair to doskonała baza pod stylizację hybrydowe, żelowe czy akrylowe. Redukuje on białe plamki, które często naturalnie występują na powierzchni paznokci. Środek chroni także przed ponownymi uszkodzeniami.

Wskazania:

  • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów,
  • są słabe i cienkie jak papier,
  • rozdwajają się i łuszczą,
  • mają białe plamki,
  • mają bruzdy,
  • mają jakiekolwiek uszkodzenia,
  • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią.

Pielęgnacja:

Dodatkowo polecamy kremy do dłoni i stóp marki PODOPHARM do domowej pielęgancji, która jest niezwykle ważna, aby utrzymać skórę w dobrej kondycji. Dodatkowo marka posiada także specjalistyczne kremy oraz maści przeznaczone do walki z onycholizą, grzybicą oraz innymi defektami paznokci. Dodatkowo produkty te przyśpieszają regeneracje skóry i gojene ran. Jest to Polska marka polecana dla diabetyków i kobiet w ciąży!

Cena:

Aktualny cennik SPRAWDŹ

Przy wykonywaniu zabiegu dbamy o najwyższy poziom sterylności oraz zachowujemy zasady dezynfekcji. Używamy jednorazowych narzędzi, natomiast narzędzia wielorazowego użytku są sterylizowane w autoklawie. Klient może czuć się u nas bezpiecznie.

Darmowa dostawa

Już od 300 zł

Ekspresowa Dostawa!

Wysyłka realizowana jeszcze tego samego dnia.

Wsparcie Ekspertów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

100% Bezpieczne zakupy!

Tpay / PayPal / MasterCard / Visa