Shopping Cart

Telefon: 888 524 400 | 732 524 400

E-mail: biuro@perfectbeautyeducator.pl

ZABIEG KWASEM HIALURONOWYM

 

ZABIEG KWASEM HIALURONOWYM

Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej stosowanych i najskuteczniejszych preparatów w medycynie estetycznej. Występuje w skórze w sposób naturalny – jest jej podstawowym składnikiem, utrzymującym jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Z wiekiem jest go coraz mniej. To dlatego skóra wysusza się, wiotczeje, zmienia się owal twarzy, pojawiają się zmarszczki. Policzki i usta tracą objętość.

Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem preparatów zawierających kwas hialuronowy. W zależności od stopnia usieciowania, kwas hialuronowy, podawany jest celem korekcji zmarszczek i wolumetrii twarzy oraz powiększania ust.

kwas hialuronowy1
kwas hialuronowy2

Obecnie kwas hialuronowy jest najczęściej stosowanym wypełniaczem na świecie. W zależności od gęstości, utrzymuje się w organizmie nawet do 24 miesięcy. Ulega całkowitej degradacji. Wstrzyknięty do skóry właściwej nawilży skórę, wypełni zmarszczki. Można w ten sposób modelować usta, nadając im objętości, poprawić kontur twarzy, oraz pobudzić procesy regeneracji skóry.

Kwas hialuronowy nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej. Jest preparatem syntetycznym, co zmniejsza ryzyko alergii.

 

O zabiegu:

Trwa zazwyczaj ok. 30 minut i nie wyłącza z codziennego życia. Preparaty kwasu hialuronowym wprowadza się do skóry bardzo cienkimi igłami. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki.

Efekty:

Można powiedzieć, że są natychmiastowe, ale nie trwają całe życie. Zabiegi trzeba powtarzać, bo po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego ulegają całkowitemu wchłonięciu. To m.in. dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne, gdyż nie powodują  trwałej zmiany w wyglądzie twarzy.

Cele zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego to odbudowa utraconej objętości tkanek, spłycenie bruzd i zmarszczek, „przeciwdziałanie” siłom grawitacji, zmniejszenie niekorzystnych efektów starzenia się twarzy, przywrócenie bardziej wypoczętego i młodszego wyglądu, odsunięcie w czasie konieczności wykonania zabiegów bardziej inwazyjnych, takich jak chirurgia plastyczna

Także zmniejszające się z biegiem lat napięcie skóry, opadające kąciki ust, pojawiające się wokół ust zmarszczki czy zanik czerwieni wargowej są wskazaniem do zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego., w efekcie którego usta odzyskają zmysłowy wygląd.

kwas hialuronowy3
kwas hialuronowy4

Po zabiegu:

Mogą wystąpić objawy takie, jak zaczerwienienia, obrzęk, siniaki itp. w obszarach podania preparatu. Zmiany te mają charakter łagodny i krótkotrwały, ustępują zwykle w ciągu 7 dni lub krócej. W ciągu 24 godzin po zabiegu należy unikać wysiłku fizycznego, nadmiernej ekspozycji na słońce, nie powinno się również spożywać napojów alkoholowych.

Przeciwwskazania:

 • Ciąża, karmienie piersią
 • Choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • Skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • Stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • Choroby nowotworowe
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (lekarz przeprowadza wywiad dotyczący przebytych chorób, obecności alergii i przyjmowanych leków.)
 • Leczenie antybiotykami

Objawy niepożądane:

 • Zaczerwienienie, obrzęk
 • Ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin
 • Świąd w przypadku skóry wrażliwej
 • Nadwrażliwość w miejscu korekcji
 • Sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni

Cena:

Aktualny cennik SPRAWDŹ

Przy wykonywaniu zabiegu dbamy o najwyższy poziom sterylności oraz zachowujemy zasady dezynfekcji. Używamy jednorazowych narzędzi, natomiast narzędzia wielorazowego użytku są sterylizowane w autoklawie. Klient może czuć się u nas bezpiecznie.

Darmowa dostawa

Już od 300 zł

Ekspresowa Dostawa!

Wysyłka realizowana jeszcze tego samego dnia.

Wsparcie Ekspertów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

100% Bezpieczne zakupy!

Tpay / PayPal / MasterCard / Visa