Shopping Cart

Telefon: 888 524 400 | 732 524 400

E-mail: biuro@perfectbeautyeducator.pl

KOLOROWY FRENCH 3D TO NASZ NIEKWESTIONOWANY FAWORYT!

 

KOLOROWY FRENCH 3D TO NASZ NIEKWESTIONOWANY FAWORYT!

To nietuzinkowa i bardzo trwała stylizacja. Jeśli znudzi nam się klasyczna wersja, przy kolejnej stylizacji możemy wprowadzić nieco więcej szaleństwa. Każdy paznokieć malujemy innym kolorem bazowym, nadając mu przy tym, kontrastujący odcień końcówek.

Kolorowy french na paznokciach nie bez przyczyny stał się jednym z najgorętszych i najbardziej pożądanych trendów w ostatnim czasie. Ich wygląd zachwyca, a kombinacji, w których możemy go wykonywać, jest mnóstwo! Paznokcie french wzory to nie tylko własnoręczne malowanie.

Przy wykonywaniu zabiegu dbamy o najwyższy poziom sterylności oraz zachowujemy zasady dezynfekcji. Używamy jednorazowych narzędzi, natomiast narzędzia wielorazowego użytku są sterylizowane w autoklawie. Klient może czuć się u nas  bezpiecznie.

Dodatkowo polecamy kremy do dłoni i stóp marki PODOPHARM do domowej pielęgancji, która jest niezwykle ważna, aby utrzymać skórę w dobrej kondycji. Dodatkowo marka posiada także specjalistyczne kremy oraz maści przeznaczone do walki z onycholizą, grzybicą oraz innymi defektami paznokci. Dodatkowo produkty te przyśpieszają regeneracje skóry i gojene ran. Jest to Polska marka polecana dla diabetyków i kobiet w ciąży!

Cena:

Aktualny cennik SPRAWDŹ

french konstrukcyjny 6
french konstrukcyjny 3
french konstrukcyjny 4
french konstrukcyjny 2
french konstrukcyjny
french konstrukcyjny 5

Przy wykonywaniu zabiegu dbamy o najwyższy poziom sterylności oraz zachowujemy zasady dezynfekcji. Używamy jednorazowych narzędzi, natomiast narzędzia wielorazowego użytku są sterylizowane w autoklawie. Klient może czuć się u nas bezpiecznie.

Darmowa dostawa

Już od 300 zł

Ekspresowa Dostawa!

Wysyłka realizowana jeszcze tego samego dnia.

Wsparcie Ekspertów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

100% Bezpieczne zakupy!

Tpay / PayPal / MasterCard / Visa