Shopping Cart

Telefon: 888 524 400 | 732 524 400

E-mail: biuro@perfectbeautyeducator.pl

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych na rzęsach. Polega on na doklejaniu rzęs sztucznych, do rzęs prawdziwych. Dzięki temu wyglądają one na zdrowsze i bardziej gęste.

Przedłużone rzęsy metodą 1:1 gwarantują efekt tajemniczego i przyciągającego spojrzenia, od którego trudno oderwać wzrok. Zabieg ten musi być wykonywany z należytą dokładnością. Doklejanie rzęs syntetycznych do rzęs prawdziwych (w proporcjach 1:1 – stąd nazwa zabiegu).

Przedłużanie rzęs PB

Czy zagęszczanie rzęs metodą 1 do 1 niszczy naturalne rzęsy?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od Ciebie i od tego czy do wykonania zabiegu wybierzesz dobry salon i specjalistę lub czy powierzysz swoje rzęsy  osobie bez doświadczenia.

Czy jest to bezpieczne?

Powszechnie uważa się, że przedłużone rzęsy metodą 1:1 nie mają negatywnego wpływu na stan naturalnych rzęs. To wszystko oczywiście przy założeniu, że oddajesz się w ręce specjalisty/ki – osoby doświadczonej, która posiada odpowiednie umiejętności, tego typu zabiegi wykonuje od dawna i ma dobrą renomę. 

 

Jak często należy uzupełniać doklejone rzęsy?

Rzęsy syntetyczne należy uzupełniać na bieżąco. Są one podatne na wypadanie i dla zachowania efektu, najlepiej jest uzupełniać je nie rzadziej niż co 4 tygodnie.

Bardzo ważnym jest regularne uzupełnianie sztucznych rzęs po zabiegu przedłużania metodą 1:1. 

Jak dbać rzęsy?

Rzęsy przedłużane metodą 1:1 nie wymagają specjalnego traktowania. Są bardzo łatwe w utrzymaniu.

Rzęsy doczepiane metodą 1:1 wystarczy myć wodą (przy okazji mycia twarzy). Warto też pamiętać o piance do rzęs. Plusem rzęs 1:1 jest fakt, że ze względu na ich typ stylizacji (mocne, długie, ciemne), nie ma potrzeby używania tuszu do rzęs.

Rzęsy sztuczne dobierane są w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować się do rzęs naturalnych. Jest to kwestią indywidualną, dlatego każdy Klient powinien być traktowany indywidualnie. Po wyborze i dopasowaniu rzęs syntetycznych, przykleja się je do rzęs naturalnych.

Efekty:

  • Zagęszczenie rzęs,
  • Wydłużenie,
  • Przyciemnienie,
  • Optyczne wydłużenie kącików oczu,

Czas trwania:

Proces przedłużania rzęs trwa około 2 godzin i w zależności od stanu rzęs naturalnych.

Przeciwwskazania:

Sztuczne rzęsy to nie tylko przyjemność i olśniewający efekt. Mogą one zaszkodzić Twojemu zdrowiu.

W jakich przypadkach należy wystrzegać się zabiegów przedłużania rzęs?

  • Alergie objawiające się łzawieniem,
  • Choroby oczu typu zapalenie spojówek,
  • Osoby cierpiące na nowotwory oraz po odbytej chemioterapii,
  • Osoby, które w niedawnym okresie przechodziły jakiekolwiek choroby oczu,

Czy podczas ciąży mogę skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs?

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej z Nas. Każda kobieta w ciąży zastanawia się co będzie dla dziecka bezpiecznym – szczególnie w przypadku zabiegów kosmetycznych.

Stylizacja rzęs, w odróżnieniu od niektórych zabiegów kosmetycznych stosowanych na inne partie ciała – jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i kobiety w ciąży mogą z nich bezpiecznie korzystać, bez obaw o zdrowie swoje oraz swojego maluszka.

Cena:

Aktualny cennik SPRAWDŹ

Przy wykonywaniu zabiegu dbamy o najwyższy poziom sterylności oraz zachowujemy zasady dezynfekcji. Używamy jednorazowych narzędzi, natomiast narzędzia wielorazowego użytku są sterylizowane w autoklawie. Klient może czuć się u nas bezpiecznie.

Darmowa dostawa

Już od 300 zł

Ekspresowa Dostawa!

Wysyłka realizowana jeszcze tego samego dnia.

Wsparcie Ekspertów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

100% Bezpieczne zakupy!

Tpay / PayPal / MasterCard / Visa